RT0805CRB071K15L
MFR.Part #
RT0805CRB071K15L
JLCPCB Part #
C4185878
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS