RT0805CRB071K13L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRB071K13L
JLCPCB Part #
C4292177
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS