RT0805CRB07191KL
MFR.Part #
RT0805CRB07191KL
JLCPCB Part #
C4142060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS