RT0805CRB0716K9L
MFR.Part #
RT0805CRB0716K9L
JLCPCB Part #
C4287202
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS