RT0805CRB0714KL
MFR.Part #
RT0805CRB0714KL
JLCPCB Part #
C1694690
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS