RT0805CRB0714K7L
MFR.Part #
RT0805CRB0714K7L
JLCPCB Part #
C1694694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS