RT0805CRB0712R7L
MFR.Part #
RT0805CRB0712R7L
JLCPCB Part #
C1694696
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS