RT0805CRB0712KL
MFR.Part #
RT0805CRB0712KL
JLCPCB Part #
C4257014
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS