RT0805CRB07115RL
MFR.Part #
RT0805CRB07115RL
JLCPCB Part #
C1696495
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS