RT0805BRE078K45L
MFR.Part #
RT0805BRE078K45L
JLCPCB Part #
C868234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS