RT0805BRE07750RL
MFR.Part #
RT0805BRE07750RL
JLCPCB Part #
C868195
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS