RT0805BRE07634KL
MFR.Part #
RT0805BRE07634KL
JLCPCB Part #
C868155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS