RT0805BRE0757R6L
MFR.Part #
RT0805BRE0757R6L
JLCPCB Part #
C866130
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS