RT0805BRE07560RL
MFR.Part #
RT0805BRE07560RL
JLCPCB Part #
C866121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS