RT0805BRE074R42L
MFR.Part #
RT0805BRE074R42L
JLCPCB Part #
C20166143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS