RT0805BRE07430RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRE07430RL
JLCPCB Part #
C866058
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS