RT0805BRE07412KL
MFR.Part #
RT0805BRE07412KL
JLCPCB Part #
C866049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS