RT0805BRE073K6L
MFR.Part #
RT0805BRE073K6L
JLCPCB Part #
C866040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS