RT0805BRE0737R4L
MFR.Part #
RT0805BRE0737R4L
JLCPCB Part #
C866018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS