RT0805BRE07374KL
MFR.Part #
RT0805BRE07374KL
JLCPCB Part #
C866015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS