RT0805BRE0735K7L
MFR.Part #
RT0805BRE0735K7L
JLCPCB Part #
C866006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS