RT0805BRE07357RL
MFR.Part #
RT0805BRE07357RL
JLCPCB Part #
C866005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS