RT0805BRE0730K1L
MFR.Part #
RT0805BRE0730K1L
JLCPCB Part #
C865975
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS