RT0805BRE07261KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRE07261KL
JLCPCB Part #
C865925
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS