RT0805BRE07240KL
MFR.Part #
RT0805BRE07240KL
JLCPCB Part #
C865910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS