RT0805BRE0723R2L
MFR.Part #
RT0805BRE0723R2L
JLCPCB Part #
C865908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS