RT0805BRE071R69L
MFR.Part #
RT0805BRE071R69L
JLCPCB Part #
C20166115
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS