RT0805BRE071R4L
MFR.Part #
RT0805BRE071R4L
JLCPCB Part #
C6668881
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS