RT0805BRE0710KL
MFR.Part #
RT0805BRE0710KL
JLCPCB Part #
C513704
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS