RT0805BRD13422KL
MFR.Part #
RT0805BRD13422KL
JLCPCB Part #
C6668879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS