RT0805BRD079R53L
MFR.Part #
RT0805BRD079R53L
JLCPCB Part #
C20166100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS