RT0805BRD079R09L
MFR.Part #
RT0805BRD079R09L
JLCPCB Part #
C20166097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS