RT0805BRD0792KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRD0792KL
JLCPCB Part #
C865702
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS