RT0805BRD078R25L
MFR.Part #
RT0805BRD078R25L
JLCPCB Part #
C20166094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS