RT0805BRD078K16L
MFR.Part #
RT0805BRD078K16L
JLCPCB Part #
C865686
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS