RT0805BRD076K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRD076K2L
JLCPCB Part #
C326695
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS