RT0805BRD0769R8L
MFR.Part #
RT0805BRD0769R8L
JLCPCB Part #
C865620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS