RT0805BRD07619RL
MFR.Part #
RT0805BRD07619RL
JLCPCB Part #
C865589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS