RT0805BRD075R6L
MFR.Part #
RT0805BRD075R6L
JLCPCB Part #
C865583
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS