RT0805BRD075R23L
MFR.Part #
RT0805BRD075R23L
JLCPCB Part #
C5738821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS