RT0805BRD0754K9L
MFR.Part #
RT0805BRD0754K9L
JLCPCB Part #
C865555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS