RT0805BRD0751RL
MFR.Part #
RT0805BRD0751RL
JLCPCB Part #
C865544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS