RT0805BRD074R87L
MFR.Part #
RT0805BRD074R87L
JLCPCB Part #
C20166082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS