RT0805BRD074R7L
MFR.Part #
RT0805BRD074R7L
JLCPCB Part #
C784587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS