RT0805BRD074K42L
MFR.Part #
RT0805BRD074K42L
JLCPCB Part #
C865528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS