RT0805BRD07499KL
MFR.Part #
RT0805BRD07499KL
JLCPCB Part #
C706243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS