RT0805BRD0743R7L
MFR.Part #
RT0805BRD0743R7L
JLCPCB Part #
C7302914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS