RT0805BRD073R9L
MFR.Part #
RT0805BRD073R9L
JLCPCB Part #
C136923
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS