RT0805BRD0737K9L
MFR.Part #
RT0805BRD0737K9L
JLCPCB Part #
C865437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS