RT0805BRD0735K7L
MFR.Part #
RT0805BRD0735K7L
JLCPCB Part #
C865424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS